Price: 5.330.900₫
Original Price: 8.771.700₫
| Color | Star White |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Model | Oppo K12s |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 6 Gen4 |
| SKU | sw25081225086409045 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 5346896 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm